Jak pracuję

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Szeroko pojęty HR oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to dwa obszary, w przypadku których większość właścicieli firm nie do końca się odnajduje. Traktowanie z lekceważeniem zatrudnionych pracowników czy też pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to zaledwie niektóre grzechy, jakie często się spotyka w firmowych relacjach.


Jeśli panujące w firmie stosunki pomiędzy pracownikami a pracodawcami do najlepszych nie należą, to z chęcią zajmę się poszukaniem jakiegoś wyjścia. W swojej pracy przede wszystkim się koncentruję na podejściu w całościowym wymiarze, próbując się zająć pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, zapoznać się z jej planami, i odpowiednio dobrać wszelkie działania.


Z pewnością niezwykle przydaje mi się w pracy doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Udało mi się skończyć psychologiczne studia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalizacji psychologia pracy i organizacja. Po zakończeniu nauki na uczelni nadal dążyłam do poszerzenia wiedzy, biorąc udział w dodatkowych kursach z obszaru zarządzania zasobami pracy, doradztwa zawodowego czy mediacji i negocjacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem przy wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Współpracuję zarówno z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, oraz z jednostkami  administracyjnymi i organizacjami pozarządowymi. Wspieram podmioty, dla których wykonuję prace we wszystkich obszarach wiążących się z HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Zajmuję się także pracami wdrożeniowymi dotyczącymi sposobów związanych z zarządzaniem pracowniczymi zasobami, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR a także licznych publikacji w branżowych pismach.


Każde moje zlecenie to między innymi ochrona informacji o wszelkich sprawach, zaufanie moich klientów to dla mnie kluczowa sprawa. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  oraz ulepszam zagadnienia związane z kadrami. Chętnie także realizuję gry zespołowe dla pracowników, które dostarczą cennej wiedzy a oprócz tego motywację do lepszej pracy.Tagi:
Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani zł

Czytaj więcej...