Kursy dla studentów – wyjazdy do Stanów

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasz zespół prowadzi kursy i programy standaryzacyjne dla studentów migrujących do Stanów Zjednoczonych lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na szybką rekrutację do anglojęzycznej szkoły wyższej. W minionym roku szkolnym realizowaliśmy m.in. te warsztaty: 

Charakterystyka programów nr N13/UK:

Innowacyjne Szkolenia biomedyczne pomagają mlodszym nastolatkom wykorzystać ich wiedzę i umiejętności do odpowiedzi na pytania lub rozwiązania problemów związanych z naukami biomedycznymi. Warsztaty te pomagają mlodszym nastolatkom w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań dla pojawiających się wyzwań zdrowotnych i poruszają takie tematy, jak medycyna kliniczna, fizjologia człowieka, innowacje medyczne, skażenie wody, zdrowie publiczne, biologia molekularna i sekcja zwłok, oraz zdrowie publiczne. Szkolenia te mogą również zapewnić młodzieży możliwość pracy z mentorem lub doradcą z uniwersytetu lub szpitala, gabinetu lekarskiego lub przemysłu. Studenci mogą projektować i realizować niezależny projekt w ramach kursu.

Definicja kursów nr K74/UK:

Warsztaty w zakresie systemów produkcyjnych zapewniają studentom wiedzę i umiejętności związane z technologiami produkcyjnymi od koncepcji po produkcję. Chociaż Kursy są różne, uczniowie zazwyczaj analizują rynki, projektują i opracowują prototypy, planują strategię marketingową lub sprzedażową, zarządzają planem produkcyjnym i wytwarzają przydatne produkty. Szkolenia te mogą również badać ewolucję i wpływ technologii na społeczne, kulturowe i gospodarcze systemy i instytucje społeczne.

Opis programów nr N75/USA:

Warsztaty przygotowywania posiłków w restauracjach, żywności i napojach, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają mlodszym nastolatkom zapoznanie się z interesującymi tematami w branży restauracji, żywności i napojów. Niezależne Programy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr F12/UK:

Utrzymanie odzieży i tekstylia zapewniają wszystkim zainteresowanym uczestnikom wiedzę i umiejętności w zakresie czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji odzieży i tekstyliów. Tematy zajęć zazwyczaj obejmują techniki czyszczenia i prania, identyfikację tkanin i optymalnych środków i procesów czyszczących, instrukcje dotyczące modyfikacji i naprawy odzieży oraz bezpiecznego korzystania z wyposażenia, narzędzi i środków.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr A19/USA:

Warsztaty Computing Systems oferują szeroką eksplorację wykorzystania komputerów w różnych dziedzinach. Szkolenia te mają szeroki zakres treści, ale zazwyczaj obejmują wprowadzanie systemów robotyki i sterowania, projektowanie wspomagane komputerowo, systemy wytwarzania wspomagane komputerowo i inne technologie komputerowe związane z aplikacjami przemysłowymi.

Charakterystyka programów nr N72/USA:

Seminaria te badają określone tematy związane z ogólną znajomością obsługi komputera, inne niż te już opisane, takie jak kwestie prywatności lub instrukcja korzystania z określonej aplikacji.Tagi:
Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani zł

Czytaj więcej...