Kursy przedmaturalne – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasz zespół prowadzi seminaria i programy egzaminacyjne dla uczniów migrujących z opiekunami prawnymi do Stanów Zjednoczonych lub Anglii. Umożliwiają one na zgodną z dyrektywami migrację do docelowej placówki szkolnej. Jak dotychczas prowadziliśmy m.in. poniższe seminaria: 

Opis kursów nr G81/UK:

Kursy artystyczne (klasa 3) zapewniają słuchaczom zajęcia sprzyjające kreatywnej ekspresji, komunikacji poprzez artystyczne wysiłki oraz docenianie kultury i dziedzictwa. Działania mogą obejmować te, które umożliwiają abiturientom doskonalenie techniki, zwiększenie słownictwa artystycznego i wzmocnienie umiejętności krytycznych. Chociaż forma sztuki zazwyczaj obejmuje sztuki wizualne (rysunek, malarstwo, rzeźba, rzemiosło i tym podobne), studenci mogą również odkrywać inne formy sztuki, takie jak taniec, muzyka i teatr. Konkretna treść kursu jest zgodna z istniejącymi standardami stanu dla klasy 3.

Opis programów nr A28/UK:

Studia prawdopodobieństwa i statystyki-niezależne, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają studentom odkrywanie interesujących tematów matematyki. Warsztaty te mogą być oferowane w połączeniu z innymi rygorystycznymi kursami matematycznymi lub mogą służyć jako okazja do poznania tematu o szczególnym znaczeniu. Mogą również służyć jako możliwość studiowania na egzaminy AP, jeśli szkoła nie oferuje konkretnych warsztatów dla tego przedsięwzięcia.

Charakterystyka programów nr L55/USA:

Zajęcia z matematyki stosowanej w zajęciach praktycznych wzmacniają ogólne umiejętności matematyczne, rozszerzają te umiejętności, uwzględniając niektóre zagadnienia z zakresu algebry i algebry, i wykorzystują te umiejętności przede wszystkim w zastosowaniach zawodowych. Tematy zajęć zawierają zwykle liczby wymierne, pomiar, podstawowe statystyki, proporcje i proporcje, podstawową geometrię, formuły i proste równania.

Formalna definicja programów nr K63/USA:

Szkolenia języka obcego (przedszkola) angażują uczniów w zajęcia odpowiednie dla rozwoju, aby zdobyć umiejętności językowe (słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie) niezbędne do komunikowania się w obcym języku. Treści merytoryczne zazwyczaj zawierają pewne wprowadzenie do innych kultur. Konkretna zawartość zależy od standardów stanowych dla przedszkola.

Opis programów nr N96/UK:

Programy w określonych zajęciach sportowych pomagają dzieciom rozwijać wiedzę, doświadczenie i umiejętności w jednym sporcie lub aktywności (takich jak koszykówka, siatkówka, lekkoatletyka i zawody jeździeckie) innych niż te zakodowane w tej sekcji. (Taniec jest zawarty w obszarze tematycznym Fine and Performing Arts.)

Formalna definicja programów nr E94/UK:

Szkolenia wychowania fizycznego zapewniają studentom wiedzę, doświadczenie oraz możliwość rozwijania umiejętności w więcej niż jednym z następujących sportów lub zajęć: sporty zespołowe, sporty indywidualne / dualne, sporty rekreacyjne i zajęcia fitness / kondycyjne.

Opis kursów nr H15/USA:

Przeznaczony dla studentów, którzy osiągnęli cele Algebry I, Computer Math Algebra I to Seminaria obejmujące studia nad systemami komputerowymi i programowaniem oraz wykorzystanie komputera do rozwiązywania problemów matematycznych.



Tagi:
Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani zł

Czytaj więcej...