Przedsiębiorcy wspierają wolontariat

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Wespół z Fundacją Training Projects zapraszamy do wzięcia udziału w programie „Przedsiębiorcy wspierają wolontariat”. W ramach tego projektu pracownicy firm mogą dostać od fundacji nieodpłatne kursy zawodowe – jako swoisty prezent w rewanżu za oferowaną przez ich pracodawcę dobroczynność. Do tej pory warsztaty przeprowadzono dla dziewięciu pracodawców – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca wylosowywana jest jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Wylosowana firma będzie miał możliwość wybierac miejsce ralizacji warsztatu, preferowaną dla swoich ludzi datę, a przede wszystkim - tematykę treningu. Wachlarz możliwości jest szeroki: od kompetencji interpersonalnych, przez przywództwo i motywowanie albo warsztaty handlowe, po marketing i reklamę.

Jak na razie z proponowanego wsparcia skorzystali: Instytut Maszyn Matematycznych, Agencja Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Sp. z o.o., ASSISTO Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o., Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Wspierane akcje: „@senior - aktywizacja ludzi starszych i integracja międzypokoleniowa przez Internet., Nowe umiejętności – nowe możliwości, Dobry fachowiec skutecznym menedżerem – umiejętne zarządzanie zespołem pracowników miarą sukcesu przedsiębiorstwa, Rozwój potencjału zasobów ludzkich Podkarpacia poprzez szkolenia, Kompetentni zawsze aktywni zawodowo

Treningi dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w tym projekcie społecznym prowadzimy w ośrodkach konferencyjnych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Różowy Tren w Zakopanem i Okragły Dąb w OławieOpolu.

Naszym partnerem w tej akcji jest firma doradcza Akademia Biznesu z Chorzowia. Jest to ekspert w zakresie symulacji menedżerskich, wyjazdów team building i niektórych treningów menedżerskich. Razem oferujemy wszystkim zainteresowanym wymienione tutaj rozwiązania:

- gry planszowe z zakresu kierowania projektem, zarządzania strategicznego, finansów menedżerskich, zarządzania czasem, optymalizacji produkcji a także negocjacji

- Realizowane w plenerze lub budynku projekty integracyjny o mocno edukacyjnym zabarwieniu – scenariusze uczące kompetencje z dziedziny pracy w zespole, porozumiewania się w grupie i organizacji, kierowania ludźmi czy rozwiązywania konfliktów.

- Treningi z zarządzania z następującej tematyki: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, kierowanie ludźmi, delegowanie, kreatywne myślenie, oraz problematyka sprzedażowa

Jako partner tej agencji zapewniamy upust na powyższe narzędzia – 25% po powołaniu się na nas. Dodatkowo z przyjemnością zrealizujemy na życzenie mentoring pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.


Tagi:
Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani zł

Czytaj więcej...